Bayşanslı Vip Avantajları

Bayşanslı üyelik işlemlerine dair müşteri hizmetlerinden yardım alarak harekete geçebilirsiniz. Çünkü özellikle de VIP üyelik adına önceliğiniz operatörlere bağlanmak olmalıdır. Bunun gibi Bayşanslı VIP avantajları nasıl öğrenmek ve yararlanmak için de destek hattından yararlanabilirsiniz.

Bayşanslı
Bayşanslı

Bayşanslı VIP Müşteri Hizmetleri 

Bu sebepten dolayı siteye erişim sağlayanlara ilk etapta destek hattı eşlik edecektir. Aynı zamanda kesintisiz olan destek hattından üyelik işlemleri öncesinde de faydalanmanız sağlanacaktır. 

Söz konusu VIP üyelik olduğunda da yine başta müşteri hizmetlerine dair bilgi veriliyor. Aynı zamanda VIP kullanıcıları arasına katılmanız halinde:

  • VIP müşteri hizmetlerinden 7/24 yararlanmanıza olanak sağlanır. 
  • VIP temsilci atanır ve her türlü soruya anında yanıt almanıza imkan tanınır. 

Tüm bu yardım servisleri VIP avantajlarının değerlendirilmesi adına yol gösterir. Bununla birlikte geriye ise üyelik işlemlerini tamamlayarak her birinden faydalanmanız kalır. 

Bayşanslı Vip Avantajları
Bayşanslı Vip Avantajları

Bayşanslı VIP Ödemeleri Nasıl?

Ancak Bayşanslı VIP üyelerin ödemelerinde öncelikli olmalarına dikkat etmektedir. Yatırımlardan ziyade çekim işlemlerinin en kısa sürede tamamlanmasına özen gösterilmektedir. 

Bayşanslı VIP avantajları olarak ödemelerden de söz etmek gerekiyor. Öncelikle çekim taleplerinde:

  • Papara ve Havale gibi öne çıkan yöntemlerden istediğinizi seçmeniz sağlanır. 
  • Çekim talepleri için en az 100 ile en çok 15 bin TL tutarlarına uyulması gerekir. 

VIP üyeler taleplerine birkaç dakika içerisinde yanıt alacaktır. Zaman kaybetmeden ve de kesintisiz olarak ödemelerinin gerçekleşmesine dikkat edilir. Aynı şekilde yatırım işlemleri de en hızlı şekilde tamamlanır ve faaliyet göstermeleri sağlanır. 

Bayşanslı VIP Yatırım Tutarları 

VIP ayrıcalıklarına sahip olmak istiyorsanız yatırım tutarlarının üzerinde durmalısınız. Şöyle ki aylık yatırılan toplam tutar VIP üyelik ve avantajları adına önem arz etmektedir. 

VIP üyelikte en az 5000 TL’lik aylık tutara değiniliyor. Sadece bununla sınırlı kalınmıyor ve arkasından:

  • 20.000 ile 35.000 TL yatırım tutarlarına göre ayrı üyelik sınıflarına değiniliyor. 
  • En fazla da 50.000 TL sınırına bağlı olarak VIP üyeleri arasına katılım gösteriliyor. 

Bayşanslı VIP avantajları da yatırılan tutara göre değişiklik göstermektedir. Bazısına anlık kayıp iadeleri verilmektedir bazıları ise özel promosyonlardan yararlanmaktadır. Bunun için yatırılacak aylık tutara göre avantajları değerlendirmeniz ve yararlanmaniz en doğrusu olacaktır.