Bayşanslı Şikayet

Bayşanslı şikayet incelemesi! Sitenin şikayetleri nasıl? Hangi konularda şikayet oluşturulmuş? Site hakkındaki şikayetlerinizi nereye iletebilirsiniz? Tüm detaylar!

Bayşanslı, 2018 yılından beri hizmet sunmaya devam eden ve GLB International N.V. tarafından kurulmuştur Curaçao kayıtlı bahis sitesidir. Antillephone N.V. 8048/JAZ lisans türüne sahip olan site Curaçao Hükümeti kanunlarına bağlı olarak hizmet sunmaktadır.

Bayşanslı
Bayşanslı

 

Bayşanslı Şikayetleri Neler?

Bayşanslı şikayet yorumları incelendiğinde kişilerin genel olarak şu konularda şikayet oluşturduğu görülür;

  • Oyuncular para çekme işlemlerinden sonra kalan bakiyelerinin sıfırlandığını ya da büyük bir bölümünde azalma olduğunu belirtmiş. Bu durumun temel nedeni sitenin bir para yatırma işlemi ile kazanılabilecek maksimum tutarının bulunmasıdır.
  • Sitenin para çekme işlemi hakkında da şikayetleri bulunmaktadır. Ancak şikayetler genel olarak 10.000 TL’den daha fazla para çekmek için talep oluşturma, uygun kazançların çekilmek istenmemesi ve benzeri konulara dayanıyor.
  • Bir diğer konu ise müşteri hizmetlerinin problemler için anında çözüm üretmemesi olmuş. Bu durum sizin şikayet türünüze göre değişiklik gösterir. Şikayetlerin değerlendirilmesi ve çözülmesi için belirli bir süreye ihtiyaç duyulacaktır.

Bayşanslı Şikayet Değerlendirmesi

Site hakkında yapılan şikayetler genel olarak değerlendirildiğinde, birçok şikayetin kullanıcı kural ihlalinden olduğu görülmektedir. Kimi zaman oyuncuların beklentileri bu siteler aracılığı ile yüklü kazanç elde etmek ve az yatırıp çok almaktır.

Bu nedenle de kurallara bakılmadan ya da herhangi bir kural varlığı düşünülmeden para çekme talepleri oluşturulmuştur. Bayşanslı şikayet konularında özellikle para çekme işlemlerinde kural ihlali olduğu görülüyor.

Örnek olarak bir oyuncu 500 TL yatırımı ile 18.000 TL para çekme talebi oluşturmuş. 500 TL yatırım yapan bir oyuncunun çekebileceği maksimum tutar 15.000 TL olacaktır. Buradan ilk olarak kişinin maksimum kazanç sınırını aştığı görülmektedir.

Bu şikayet türü ile ilgili ikinci problem ise sitenin günlük maksimum 10.000 TL çekime izin vermesidir. Yani 15.0000 kazanç almak isteyen biri para çekme talebini iki gün içerisinde yapmalıdır. Site tek seferde 15.000 TL ödeyemeyecektir.

Bayşanslı Şikayet
Bayşanslı Şikayet

Bayşanslı Şikayetleri Nereye İletilir?

Site içerisinde karşılaştığınız olumsuz bir deneyim sonrası şikayetlerinizi ilk olarak müşteri hizmetlerine danışarak çözmeyi denemelisiniz. Bunun için dilerseniz canlı destek ekibini kullanarak anlık bir sohbetin içerisine girebilirsiniz.

Dilerseniz de Bayşanslı şikayet için destek@baysansli.com adresini kullanarak siteye mail atabilirsiniz.

Bayşanslı Şikayet Çözümü

Site içerisinde oluşturulan şikayetlerin çözümü için genel bir değerlendirme yapıldığında ilk olarak; şikayetinizin net bir şekilde belirtilmesi gerekir. Örneğin para yatırma işlemi ile ilgili bir şikayette tarih, saat, ne kadar yatırım yapıldığı, hangi yöntemin kullanıldığı ve nasıl bir şikayet ile karşılaştığı belirtilmelidir.

Şikayetinizi belirtmenizin ardından Bayşanslı şikayet değerlendirmesi yapmaya başlayacak, sistem üzerinde belirtmiş olduğunuz işlemin yapılıp yapılmadığını ve eğer varsa işlem sırasında oluşan problemleri tespit edecektir.

Buna bağlı olarak da site sizden bazı ekstra bilgiler isteyebilmektedir. Herhangi bir problem ile karşılaşmamak için ilk şikayet bildiriminizde iletişim için kullanabilecekleri bir numara ya da mail adresi vermelisiniz.

Son olarak tüm değerlendirmenin ardından çözüm için müşteri hizmetleri ekibi sizinle iletişime geçecektir.

Bayşanslı Şikayetleri Nasıl?

Bayşanslı şikayet türlerine bakıldığında, en büyük problemin oyuncuların kurallardan haberdar olmaması söylenebilir. Bunun yanında şikayetlerin büyük bir çoğunluğunun çözülmüş olması da; sitenin olası şikayet durumunda ilgi gösterdiğini gösterir.

Sitenin şikayetlerini değerlendirirken işlemin arkasında yatan durumu bilmediğimiz için site ya da oyunculara; kesin hak vermemiz mümkün olmayacaktır. Bu da herkesin aynı deneyim ile site içerisinde mağdur olmayacağı anlamına gelir.

Bayşanslı
Bayşanslı