Bayşanslı Güvenilir mi?

Bayşanslı Güvenilir mi?

Kaçak olması ya da Türkiye açısından yabancı iddaa sitesi olarak kabul edilip değerlendirilmesi, hemen akıllara, Bayşanslı güvenilir mi? Sorusunu getirmektedir. Bu yazıda sizlere bu şirketi güvenilir yapan özellikler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bayşanslı Lisans Ve Şirket Bilgisi

Bir yabancı iddaa sitesinin güvenilir olup olmadığını anlamanın ilk yöntemi; yasal yetki belgesi ile şirket bilgisinin araştırılmasıdır. Bayşanslı lisans ve şirket bilgisi konusunda bir inceleme yapıldığında; İzlanda üzerinde kurulmuş bir şirketin varlığı mevcut. Ticari anlamda meydana getirilmiş bir şirket karşınıza çıkması ile birlikte; bu şirketin ülkenin oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden lisans belgesini elde ettiği görülecektir. 53D0/2015 seri numaralı bir lisans belgesi bulunmaktadır. Bu lisans belgesine site ana sayfasından ulaşmanız ya da oyun kontrol kurulu resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Baysanşlı Üye Ol & Giriş Yap

 

Bayşanslı Gizlilik Politikası

Güvenilir mi? Sorusunda bakılması ya da görülmesi gereken değerlerden bir tanesini de, Bayşanslı gizlilik politikası meydana getirmiştir. Nedir bu gizlilik politikası? Hesap açmış, üye olmuş şahısların bilgi ve belgelerinin koruma altına alındığı, üçüncü şahıslara aktarılmadığı, kişisel verilerin korunması kanun hükümleri dâhilinde muhafaza edildiği görülebilmektedir. Herhangi bir bilginin ya da herhangi bir belgenin; gerçek ya da tüzel kişilik veya internet ortamına sızdırılması; gönderilmesi, paylaşılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bayşanslı Güvenlik Programları

Site içerisinde sayfalar arası dolaşımda, üyelik başvuru formunun doldurulmasında, para yatırma, para çekme talep formunun açılması ve doldurulmasında geçerli olan Bayşanslı güvenlik programları bulunmaktadır. Bu programlar daha güvenli hizmet anlayışını ya da maksimum güvenli hizmet anlayışını gündeme getirmiştir. 3D Secure, PCI, Comodo SSL, zaman aşımı ve güvenlik kalkanı ile ip tanımlama sistemi bu seçenekleri meydana getirmiştir.

Bayşanslı Ödeme Yapıyor mu?

Elbette Bayşanslı güvenilir mi? Sorusunda kazanılan paraların alınması şeklinde bir konu da gündeme getirilmektedir. Bayşanslı ödeme yapıyor mu? Üyelerin kendi adına kayıtlı hesaplara her gün, her saat ödeme yapılmaktadır. Gün içerisinde toplamda maksimum 15.000 TL değerinde ödeme yapıldığı görülecektir. Her kullanıcı toplamda en fazla, 15.000 TL olacak şekilde, 2 defa para çekme talimatı verebiliyor. Para çekme işlemleri maksimum 30 dakikada gerçekleşir. Para çekme işlemlerinde komisyon alınmaz ve belge talep edilmez.