Bayşanslı Giriş

Kapatılan Bayşanslı sitesine erişim konusunda, Bayşanslı giriş işlemleri konusunda, bu yazı içeriğinde göreceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Giriş problemini ortadan kaldırma amacıyla kullanılacan seçenekler; şirket tarafından gündeme getirilen çözüm yöntemi ve kullanıcılar tarafından gerçekleştirilecek; çözüm yöntemleri olarak 2 farklı gruba ayrılıyor. Şirket tarafından gündeme getirilen çözüm yöntemi, yeni giriş adresi olacaktır. Pratik bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar tarafından gündeme getirilecek çözüm yöntemleri içerisinde, DNS ayar değişikliği ile birlikte, VPN uygulamasının bulunduğu görülecektir.

Bayşanslı
Bayşanslı

 

 DNS  İle Giriş

İlk olarak Bayşanslı DNS ile giriş hakkında bilgi verelim. İnternetten bir araştırma yapacaksınız. Güncel, kullanılıan, açık haldeki DNS sunucu adreslerini bulacaksınız. Bilgisayarlarınızda ya da cihazlarınızda kullanılan DNS sunucu adresleri ile değiştireceksiniz. Zorunlu bir uygulama olmamak ile birlikte, yeni ve güncel giriş adresi yerine bazı kullanıcıların tercih ettiği bir sistemi işaret etmektedir.

 VPN İle Giriş

Diğer bir yöntem, Bayşanslı VPN ile giriş olarak kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir. Burada internet sağlayıcılarını kullanacaksınız. Ayarlar bölümüne geldikten sonra, uzantılar sekmesi üzerinden hareket edeceksiniz. VPN eklentisi bulunuyorsa ve etkin kıl kutusu işaretli değil ise, bu kutuyu işaretleyeceksiniz. Eğer VPN eklentisi bulunmuyor ise, eklenti edinin yazısından hareket edip; bu uzantıyı indirip, kurulum işlemini yapacak, etkin kıl kutusunu işaretleyeceksiniz. Bu da zorunlu bir uygulama olmamak ile birlikte, bazı kullanıcıların tercih ettiği görülebilmektedir.

Bayşanslı Yeni Adres İle Giriş

Yaşanan ya da karşılaşılan Bayşanslı giriş problemi ile birlikte, tercih edilecek en pratik erişim yönteminin, Bayşanslı yeni adres ile giriş olduğu görülmektedir. Yeni ve güncel giriş adresi belirlendiğinde; bu şirket üye olan şahıslara elektronik posta üzerinden ve üye olan, iptal işlemini yapmayan şahıslar; SMS üzerinden yeni ve güncel giriş adresini göndermektedir. Ayrıca internet kaynaklı araştırma yapmanız ya da şirketin sosyal medya hesapları üzerinden de yeni ve güncel giriş adresini öğrenmeniz mümkündür. Tek tek dolaşmak, tek tek bulduğunuz adresleri kontrol etmek yerine ise, doğrudan bu yazıda da gördüğünüz gibi sitemizi tercih edebilirsiniz. Sizler için her zaman hazırlayacağımız  giriş linki ile hareket edebilirsiniz.   Bayşanslı güvenilir mi?