Bayşanslı Finansal İşlemler

Bayşanslı Finansal İşlemler . Bayşanslı ödemelere ilişkin kısa açıklamalarda bulunarak yol göstermektedir. Hatta kısa açıklamalara ek olarak destek hattını da paylaşıyor. Aynı zamanda Bayşanslı finansal işlemler nasıl öğrenmek isteyenler de destek hattından faydalanarak harekete geçiyor. 

Bayşanslı
Bayşanslı

Bayşanslı Havale İle Finansal İşlemler 

Finansal işlemler adına talep gören ödeme seçeneklerinin çoğu sıralanıyor. Bununla birlikte bunlar arasında başı çeken Havale oluyor ve gerek yatırımlarda gerekse çekim taleplerinde kullanmanız sağlanmaktadır. Havale için:

  • Anlaşmalı bankalardan tercihinizi yaparak hesap bilgisini alabilirsiniz. 
  • Hesaptan yatırım işlemlerine dair en az 200 TL’lik tutarı ele almalısınız. 

Bayşanslı para çekme işlemleri için en az 100 TL olan limite uyulmasını istiyor. Ayrıca Havale üzerinden yatırımlara veya çekim taleplerine geçmeden önce alt limitleri dikkate almanız gerekiyor. 

Bayşanslı Finansal İşlemler
Bayşanslı Finansal İşlemler

Bayşanslı Yatırım Limitleri Nasıl?

Bayşanslı finansal işlemler olarak yatırımlardan tercihinizi yapabilir ve yöntemleri ele alabilirsiniz. Ancak her bir yöntem için belirlenen alt limitleri öğrenerek harekete geçebilirsiniz. Yatırımlarda:

  • Havale kadar öne çıkan CepBank seçeneğine en az 20 TL tutarı eşlik ediyor. 
  • 50 TL ve üzerinde olacak şekilde QR Kod yatırımlarına geçmenize izin veriliyor. 

Para yatırma işlemlerine dair sadece banka merkezli olanlar sergilenmez. Bununla birlikte ek olarak online yöntemlere de göz atmanız gerekmektedir ve ödemelere geçmeniz gerekmektedir . Bunun üzerine:

  • Minimum 5 TL’lik limiti üzerinden Mefete cüzdandan yatırım işlemlerine geçilebilmektesiniz. 
  • En az 250 TL Papara ile 25 TL Payfix yatırım limitlerine de yer verilmektedir. 

Bayşanslı Çekim Limitleri Nasıl?

Yatırımlardan farklı olarak çekim işlemlerine ortak limitler eşlik etmektedir. Her bir yöntemde geçerli olanlar şöyle:

  • 7/24 çekim taleplerine geçebilir ve minimum 100 TL tutarına göre kazançlarınızı elde edebilirsiniz. 
  • Kazançlara ilişkin maksimum çekim tutarı ise 15.000 TL olarak ele alınmalıdır. 

Bayşanslı finansal işlemler adına başı çeken Havale oluyor. Söz konusu çekim talepleri olduğunda üyelerin online yöntemlere de başvurmaları sağlanıyor. Bunun üzerine Payfix ile Papara seçenekleri paylaşılıyor. 

Çekim işlemlerine günde en fazla 2 defa olacak şekilde geçmenize izin verilmektedir. Öncesinde de mutlaka en az 1 defa olacak şekilde yatırım işlemlerine geçmeniz gerekmektedir . Aynı zamanda yatırılan tutarı bahislerde kullanmanız halinde çekim işlemlerine başvurabilirsiniz.