Bayşanslı Canlı Destek

Bayşanslı canlı destek hattı haftanın 7 günü 24 saat üyelerinin taleplerine yanıt vermektedir. Alanında uzman kişilerden bir araya gelen canlı destek personelleri üyelerin; yatırım, çekim, bonus hesaplama, olağanüstü durumlarda destek ve bonus taleplerini değerlendirmektedir.Bayşanslı canlı destekk, üyelerinin oyunlar ya da yatırımlarıyla ilgili hemen her konuyu yanıtlamak ve üyelerinin memnuniyetini arttırmak adına günün her saatinde hizmetlerini sağlamaktadır. İsterseniz yatırımlarınızı bonuslarla nasıl kombinleyeceğinizi sorabilir, isterseniz daha önce sağlamaya çalıştığınız çevrimli bonus oranlarını hesaplatabilirsiniz. Bayşanslı Canlı Destek  ve müşteri hizmetleri içerisinde sizlere gereken tüm desteği sağlamak adına oyun ile ilgili hemen her konuda eğitimlerini tamamlamış kişiler bulunmaktadır. Bayşanslı’nın canlı desteğine bağlanarak siz de sorularınızı rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bayşanslı
Bayşanslı

 

Bayşanslı Müşteri Hizmetleri

Bayşanslı müşteri hizmetleri, %100 üye memnuniyeti oluşturmak adına gereken tüm çalışmayı yürütmektedir. Oyun içerisinde oluşabilecek her türlü olağanüstü durumlarda, bonus hesaplamasıyla ilgili olabilecek ekstrem durumlarda, yatırım ve çekim taleplerinde, talep ve şikayetlerinizi iletmeniz için 24 saat hizmettedir. Siz de detaylarla ilgili olarak Bayşanslı’nın güncel adresine sitemiz üzerinden ulaşarak, canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Her türlü talebinizi doğru şekilde yanıtlayarak, sizi doğru biçimde yönlendirecektir.

Bayşanslı Canlı Destek
Bayşanslı Canlı Destek

 

Bayşanslı Mail Adresi

lakin sitenin kullanıcılarının taleplerini sadece site içerisinde yer alan canlı destek ile değil alternatif olarak mail yoluyla da dinlemektedir. Bayşanslı mail adresine talep, şikayet ve üyelik ile ilgili bilgilerinizi eklediğiniz taktirde 3 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Doğrudan site yöneticilerine aktarılan bu mail yapısı ile siz de kazanımlarınızı hiç olmadığınız kadar arttırabileceksiniz. Bayşanslı’nın güncel adresine sitemiz üzerindeki bağlantı adresi üzerinden ulaşarak siz de yatırımlarınızı değerlendirebilecek ve kazanımlarınız için gereken fırsatları oluşturabileceksiniz.

  • Ayrıca Bayşanslı mail adresi: destek@baysansli.com
    Bayşanslı Canlı  Destek İçin Tıklayınız!

Bayşanslı İletişim Numarası

Lakin Bayşanslı canlı destek için Türkiye’de doğrudan bir ofis barındırmamaktadır. O yüzden sesli konuşma için maalesef muhatap bulundurmamaktadır. Bunun yerine Malta merkezli ofisi üzerinden iletişimi sürdürmektedir. Firma ile iletişime geçmenin üç yolu bulunmaktadır.

  • Twitter üzerinden etkileşime geçmek.
  • Mail atmak.
  • Site üzerinden canlı destek ile irtibata geçmek.

Bayşanslı destek hattından hariç diğer içeriklerimizden Bayşanslı bonusları içeriğimizi okuyabilirsiniz.